Dag 1: Aankomst in Rathdrum
Vanaf uw aankomstpunt, maak gebruik van de openbaar vervoer informatie die wij u verstrekken, om uw reis naar Rathdrum te maken.
Dag 2: Iron Bridge - Laragh
Afstand 29km (31km via Spinc) • Gemiddelde Wandeltijd 7 - 9 uur • Hoogteverschil (↑) 800m
Het pad loopt steil omhoog naar het Borenacrowzadel (zadel: lager gedeelte van een bergrug). Het landschap is aan alle kanten even mooi. VVan deze plek, kunt u òf afdalen naar Glendalough via de Wicklow Way, òf u neemt een van de prachtige route-opties via de 'Spinc', met geweldige uitzichten.
Dag 3: Laragh - Enniskerry
26km (29km via Scarr) • 7 - 9 uur • (↑) 950/1250m
Na het oversteken van de Glenmacnass River klimt u de Paddockheuvel op en daalt dan af naar Oldbridge.
Is het goed weer? Grijp dan de kans om de Scarrberg te beklimmen (641m). Nog even verder klimmen, en dan ziet u aan uw rechterkant de Powerscourt Waterfall, voordat u verdergaat, in de richting van het Cronebos.
Dag 4: Enniskerry - Marlay Park, Dublin
22km • 5 - 7 uur • (↑) 570m
Nadat u langs de helling van de Knockreeheuvel bent gewandeld, klimt u op en over de schouder van een berg die Prince Williams’ Seat wordt genoemd.Blik nog één keer terug naar het indrukwekkende Wicklowgebergte, voordat u uw wandeling afsluit op een prachtig pad door het Marlaypark.
Dag 5: Vertrek uit Enniskerry / Dublin
Er zijn regelmatige bus- en treindiensten vanuit Enniskerry en zuid Dublin naar Dublin City en de luchthaven Dublin. Op verzoek verschaffen we u graag meer gedetailleerde informatie.