DAG 1: Aankomst in Drymen
Vanaf uw aankomstpunt, maak gebruik van de openbaar vervoer informatie die wij u verstrekken, om uw reis naar Drymen te maken.
DAG 2: Drymen naar Aberfoyle
Afstand 18km • Gemiddelde Wandeltijd 4 - 6 uur • Hoogteverschil (↑) 180m
De wandeling van vandaag is een voorzichtige kennismaking met de Rob Roy Way en volgt vooral rustige landweggetjes en bospaden. Kijk onderweg naar Aberfoyle uit naar de ruïnes van Kirkton Kerk.
DAG 3: Aberfoyle naar Callander
15 km • 4 - 5 uur • (↑) 280m
Vanuit Aberfoyle loopt het pad door een bos en omhoog naar de Monteith Hills. Ontdek onderweg een rustig meertje verborgen tussen de bomen - een perfecte plek om van een picknicklunch te genieten.
DAG 4: Callander naar Strathyre
15km • 4 - 5 uur • (↑) 120m
Na een bezoek aan ruïnes, die stammen uit de Romeinse tijd, in het prachtige dorp Callander, volg dan fietspad nummer 7 langs de oevers van Loch Lubnaig (het meer met een bocht) helemaal naar Strathyre.
DAG 5: Strathyre naar Lochearnhead
11km • 3 - 4 uur • (↑) 250m
Tijdens een stevige klim uit het dorp Strathyre openbaart zich een prachtig uitzicht over de vallei met de rivier de Balvag beneden. Na de afdaling naar Kingshouse volgt de route een fietspad naar het dorp Lochearnhead aan de oevers van Loch Earn.
DAG 6: Lochearnhead naar Killin
12km • 3 - 4 uur • (↑) 250m
Vanaf de oevers van het meer loopt het pad naar het
noordwesten de mooie Glen Ogle vallei op naar een indrukwekkende viaduct gebouwd in 1870. Wandel, alvorens af te dalen naar Killin, langs een gedenkteken voor twee RAF-piloten die crashten in de omliggende heuvels.
DAG 7: Killin naar Ardeonaig
15km • 4 - 6 uur • (↑) 510m
Als het weer het toelaat kunt u de komende dagen tijdens uw wandeling genieten van enkele van de beste uitzichten van Schotland. Vandaag nemen bos- en bergpaden u gestaag bergop naar een groot stuuwmeer, van waar u vaak uitzicht heeft over Loch Tay richting Ben Lawers - een beroemde lokale top. Na het passeren van het hoogste punt van de Rob Roy Way daalt u weer af over open heidevelden naar het kleine gehucht van Ardeonaig, aan de oevers van Loch Tay. U wordt opgehaald in Ardeonaig en overnachting is in Killin.
DAG 8: Acharn naar Aberfeldy
16km • 4 - 6 uur • (↑) 360m
Transfer naar Acharn in de ochtend. De wandeling van vandaag is misschien wel de mooiste van de hele route en is zeker op een mooie dag één van de beste van heel Schotland. Na een korte klim in de ochtend volgt u met grasbegroeide wegen en paden over open terrein met een adembenemend uitzicht over Loch Tay en het omliggende platteland.
DAG 9: Aberfeldy naar Pitlochry
16km • 4 - 5 uur • (↑) 320m
Volg vanaf Aberfeldy het pad van een oude afgebroken spoorlijn langs de rivier de Tay, tot aan het dorp van Grandtully. Vanaf hier pakt u de laatste klim van uw wandelvakantie aan met een prachtig uitzicht over Ben Lawer. Een goede mogelijkheid om nog een keer uw camera tevoorschijn te halen!
DAG 10: Vertrek vanuit Pitlochry
Er zijn regelmatige bus- en treindiensten van Pitlochry naar Edinburgh en verder naar Glasgow. Volledige details worden verstrekt bij het boeken.